Lacatusi mecanici in Portugalia

Cautare avansata

Lacatusi mecanici

Numar posturi:20

Tara:Portugalia

Oras:Albufeira

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Transport

Data expirarii:29-06-2013

Descriere loc de muncă

DESCRIERE JOB:

Angajam lacatusi mecanici pentru tara(Bucuresti) si strainatate (Portugalia/ Slovacia)

RESPONSABILITATI:

Se ocupa in principal cu asamblarea utilajelor si efectuarea probelor de functionare,

Asigurarea functionarii masinilor,

Utilajele si echipamentele mecanice,

Diagnosticarea functionarii acestora,

Efectuarea masuratorilor mecanice de precizie si intocmirea rapoartelor de intretinere – reparatii

Realizarea desenelor de executie,

Citirea si intretinerea schitelor tehnice, precum si remedierea defectiunilor acestora.

CERINTE JOB:

Experienta in confectii metalice este obligatorie,

SE OFERA:

- Angajare cu contract de munca,

- Asigurari de sanatate,

- Se asigura transport din tara la locul de munca si retur pentru concedii si sarbatorile anuale (paste si craciun), cazare si masa de pranz gratuite,

- Salarizare - Satisfacatoare, mai multe detalii la interviu.