BUCATARI VASE CROAZIERA EUROPA in Franța

Cautare avansata

BUCATARI VASE CROAZIERA EUROPA

Numar posturi:5

Tara:Franța

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:2000-2700 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa, Transport

Data expirarii:10-08-2017

Recrutam pentru partenerii nostri vorbitori de limba germana sau engleza pentru pozitia de BUCATAR pe VASE DE CROAZIERA pe rauri si fluvii in Europa.

OFERTA SALARIALA: incepe de la 1500 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS - poate ajunge si depasi 2000)

Pozitii disponibile:
BUCATARI DE RANG: COMMIS DE CUISINE • DEMI CHEF DE PARTIE • CHEF DE PARTIE • SOUS CHEF
Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru;
Cazare asigurata gratuit;
Transport asigurat gratuit;
Masa - asigurata gratuit;
Asigurare medicala - asigurata gratuit;
Concediu;

Cerinte:
Experienta min. 1-2 ani;
Limba engleza sau germana la un nivel conversational;
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;

Responsabilitati:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Pentru detalii si programari ne puteti contacta telefonic la :
0720 878 151 • 0775 327 496
sau pe mail la:
office@job4life.ro