Selectam TINICHIGII/MECANICI AUTO in UK in Anglia

Cautare avansata

Selectam TINICHIGII/MECANICI AUTO in UK

Numar posturi:5

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:2000-3000 (GBP)

Beneficii:Altele

Data expirarii:24-05-2017

Companie din Nord-Estul Angliei cu peste 100 de angajati, ce se bucura de o excelenta reputatie locala de peste 10 ani, recruteaza personal (5 TINICHIGII / MECANICI CAROSERIE AUTO) pentru doua din service-urile specializate cu reparatia masinilor avariate.
Responsabilitati
Rolul va implica repararea și înlocuirea partilor de caroserie ale autovehiculelor avariate într- un accident .
Candidații de succes vor fi în măsură să demonstreze următoarele competențe:
- Înlăturarea panourilor deteriorate
- demontarea și remontarea panoului interior
- Remontarea panourilor noi / reparate
- Reparatii caroserie deteriorata folosind tehnici tradiționale (ciocan) sau mai multe tehnici moderne
- Reparatii mici de genul: urme de lovituri, gauri sau zone corodate, folosind un material de umplutură compus
În timpul procesului de reparare, sarcinile specifice pot include :
-utilizarea echipamentelor de aliniere a suportului
- utilizarea unui extractor puternic pentru a scoate orice deteriorare a părților semi - structurale componente ale vehiculului, cum ar fi arcul roții sau capota
- utilizarea unui extractor de linie pentru a scoate panourilor ( cosmetice ) non - structurale avariate
Program de lucru
8-9 ore/zi
5-6 zile/saptamana
Minim 40 de ore/saptamana
Cerinte
- Minim Scoala Profesionala absolvita
- Experienta in domeniu: 1 - 2 ani
- Cunoasterea limbii engleza de cel putin la un nivel incepator
- Sustinerea unui interviu direct cu angajatorul
Beneficii Oferite
- Salariul minim
minim 22.000 lire sterline / an; 10,60 lire sterline/ora
- Salariul maxim
35.000 lire sterline / an
- Angajatul este bonificat in functie de cat de repede executa reparatia, putand ajunge la un salariu anual de pana la 35.000 lire an