Sofer Profesionist in Germania

Cautare avansata

Sofer Profesionist

Numar posturi:3

Tara:Germania

Nivel cariera:Incepator

Salariul:1600-1900 (EUR)

Beneficii:Altele

Data expirarii:02-06-2016

Firma de transport din Germania cauta personal pentru ocuparea locului vacant de sofer de tir.

- se lucreaza de luni pana vineri;
- durata timpului zilnic de munca: 8h/zi;
- contractul individual de munca va fi semnat in Germania;
- salariul lunar este de 1900 euro brut + diurna zilnica de 12 euro;
- cazare asigurata contra valorii de 300 euro, camera proprie, bucatarie, baie, conditii foarte bune;
- in fiecare seara soferul se intoarce la locul de cazare.
- transportul din Romania in Germania: se plateste de angajat;
nu se ofera masa.

Conditii de angajare:

Permis auto categoria: C+ E, certificat ADR, atestat transport marfa, card digital – tahograf;

Experienta in domeniu ;

Responsabilitati
Soferul raspunde personal de:

- respectarea la timp si intocmai a programului de incarcare si descarcare a marfii;
- respectarea timpilor de conducere si de odihna;
- asigurarea integritatii marfii pe timpul transportului;
- conlucrarea in bune conditii cu dispecerul;
- intocmirea documentelor de transport;
- integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
- integritatea marfurilor transportate;
- cheltuirea judicioasa a sumelor primite ca avans de deplasare.

Contact la numarul de telefon: 0746 914 431