Java FX Developers in Germania

Cautare avansata

Java FX Developers

Numar posturi:2

Tara:Germania

Oras:Bonn Area

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:3000-4500 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Transport

Data expirarii:22-05-2016

Se cauta Java FX developers pentru a lucra in cadrul unui proiect dezvoltat de companii de top din industria Software germana si elveteana, obiectivul lor fiind dezvoltarea unui nou sistem de plata aplicat la nivel mondial. Daca te consideri profesionist si ai cunostintele necesare este oportunitatea potrivita pentru dezvoltarea carierei tale.
Responsabilitati:
- Continuare softului dezvoltat pana in prezent;
Cerinte:
- JavaFX;
- Eclipse;
- Cunostinte de lb. germana B1 ar fi utile.
Beneficii:
- 3.000,00 - 4.500,00 € salariu lunar
- mediu de lucru placut
- bonus de relocare
- transport platit
- ajutor oferit in ceea ce priveste cazarea.

Ocuparea locului de munca este URGENTA! Asadar, nu rata oportunitatea si aplica acum. Daca ai prieteni care ar putea fi interesati, anunta-i. Sunt 2 locuri disponibile.

DATE DE CONTACT:
+442032860293
office@proworkers.co.uk
it.proworkers.co.uk