Bucatar Franta in Franța

Cautare avansata

Bucatar Franta

Numar posturi:1

Tara:Franța

Oras:Franta

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:17-04-2016

EBC HR Solutions angajează un BUCĂTAR pentru unul din clienții săi din Franța.

NU SE PERCEP COMISIOANE!

Contractul este pentru o perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

Responsabilități :
• Prepararea mancarurilor, a antreurilor si a deserturilor;
• Pregatirea preparatelor din peste;
• Preia comenzile şi asigură servirea acestora atunci când este nevoie;
• Menţine standardele de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare;
• Păstrează în bune condiţii ustensilele şi aparatura;
• Asigură curăţenia locului de muncă.

Cerințe :
• Experientă minimum 3 ani;
• Cunoașterea limbii franceze la un nivel avansat – condiție obligatorie;
• Calificare de bucătar;
• Abilităţi bune de comunicare si rezistenta la stres;
• Capacitate de lucru in echipa.

Beneficii
• Salariu fix + plata orelor suplimentare;
• Cazare + utilitati asigurate;
• Masa asigurata;
• Asigurare medicala.

Doar persoanele care se potrivesc cerintelor postului vor fi contactate.