Asistenti medicali pentru o clinica in Irlanda de Nord

Cautare avansata

Asistenti medicali pentru o clinica

Numar posturi:2

Tara:Irlanda de Nord

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Altele

Data expirarii:23-04-2016

BANCA DE JOBURI selecteaza 2 Asistenti medicali pentru o clinica din Irlanda de Nord.

Sunt acceptate si persoanele care inca nu detin PIN number, dar au aplicat pentru el.

Beneficiile ofertei:
- NU se percepe de la candidati niciun tarif, plecare se face in mod GRATUIT
- Se ofera 9 GBP/ ora - persoanelor care nu detin inca PIN number, dar au aplicat pentru el; 13 GBP/ ora - candidatilor cu PIN number
- Ore suplimentare platite
- Se ofera contract de munca
- Plecarea este rapida
- Interviurile au loc pe Skype direct cu angajatorul
- Cazarea este asigurata
- Persoanele selectate sunt asteptate la aeroport de catre o persoana desemnata de clinica.

Program de lucru: se lucreaza 36 ore/ saptamana.

Responsabilitati:
• Se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat
• Asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia
• Acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• Mobilizarea si transportul
• Supravegherea starii de sanatate
• Respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale
• Acordarea primului ajutor
• Gestionarea resurselor alocate
• Asigurarea conditiilor igienico-sanitare
• Completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Cerinte
Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.

Alte cerinte:
- Cunostinte de limba engleza la un nivel bun
- Diploma de Asistent Medical
- Experienta in domeniu.

NU se percepe niciun comision de la candidati. Plecarea se face in mod GRATUIT!