DULGHER CU EXPERIENTA in Islanda

Cautare avansata

DULGHER CU EXPERIENTA

Numar posturi:1

Tara:Islanda

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:900-1300 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa, Transport

Data expirarii:22-09-2016

Cautam dulgheri cu experienta pentru o companie de constructii din Islanda.

Beneficii:
• Cazare, masa si transportul asigurate;
• Contractul inițial vo fi pe o Perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire;
• Salariu net 5-9 euro / h in functie de experienta si nivelul limbii engleze;
• Program de lucru: luni -vineri
• Plecare imediata;

Cerinte:
• Lucrul la înălțime .
• Minim 1 an experienta.
• Competența în utilizarea instrumentelor de cofraj.

Principalele atribuții includ următoarele:
• Construirea de punți (/ construcție fază primară și secundară sisteme de panouri).
• Construirea de pereți / coloane / miezuri folosind Peri / Doka și lemn.
• Cunoștințe de lucru la sistemele de înălțime (harnașamente, etc).
• Lucrul la țintele stabilite de către maistru.
• Lucrul într-un mediu sigur și ordonat și promovarea unor standarde bune.