Hotel de 3* din Grecia angajeaza personal in Grecia

Cautare avansata

Hotel de 3* din Grecia angajeaza personal

Numar posturi:2

Tara:Grecia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:05-06-2016

Un hotel de 3* din Samothraki, Grecia angajeaza personal pentru sezonul 2016!

Posturile disponibile:
1 Gradinar/ Responsabil de piscina
1 Receptioner

Avantajele ofertei:
- Salariul pe care il ofera este de 700 Euro + tipsuri
- Cazarea este gratuita
- Mesele sunt asigurate
- Contract de munca pe o perioada de 7 luni, Aprilie - Octombrie 2016

Responsabilitati:
Receptioner:
- Sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- Sa ii intampine pe oaspeti
- Sa se ocupe de sistemul de rezervari
- sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor
- Sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.
- Sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou

Gradinar:
- Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

Cerinte
- Pentru postul de receptioner se cere limba engleza la un nivel bun
- Candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili.