Personal pentru un hotel de 5* in Grecia

Cautare avansata

Personal pentru un hotel de 5*

Numar posturi:45

Tara:Grecia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:05-06-2016

Un important hotel de 5* din Chalkidiki, Grecia angajeaza personal.

Posturile vacante:
- 10 osptarite
- 15 ospatari
- 10 barmani
- 10 bellboys

Avantajele ofertei:
- Contract de munca pe perioada Aprilie - Octombrie 2016
- Salariul este de 500 Euro + tipsuri
- Cazarea este gratuita
- Mancarea este asigurata

Responsabilitati:
Ospatari/ ospatarite:
- Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista
- Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi
- Servirea exemplara a clientilor.

Barman:
- Prepararea bauturilor conform retetelor locatiei
- Verificarea gestiunii si a stocurilor de marfa
- Mentinerea de relatii cu distribuitorii de marfa
- Comenzi de marfa si alte materiale pentru functionarea in bune conditii a activitatii de bar

Bellboy:
- Intampinarea clientului
- Asistenta oaspetilor cu bagajele
- Prezentarea camerelor in conformitate cu standardele hotelului
- Oferirea de informatii cu privire la serviciile hotelului.

Cerinte
- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate
- Trebuie sa se cunoasca limba engleza la un nivel bun.