Asistenti medicali cu PIN pentru Anglia in Anglia

Cautare avansata

Asistenti medicali cu PIN pentru Anglia

Numar posturi:8

Tara:Anglia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Altele

Data expirarii:19-05-2017

Selectam urgent personal calificat- asistenti medicali,cu PIN si in curs de obtinere(studii echivalate in Anglia), pentru a lucra in UK. Se ofera contract full time, pe un an de zile, cu posibilitate de prelungire.

Principalele responsabilitati sunt urmatoarele:

- Administrarea tratamentelor, atat oral cat si injectabil;
- Monitorizarea permanenta a pacientilor, a starii de sanatate a acestora;
- Contribuirea la realizarea planului individual de ingrijire al pacientilor;
- Consilierea si oferirea de suport moral atat pacientilor, cat si rudelor acestora, familiei;
- Asigurarea mentinerii standardelor de igiena si ingrijire;
-Completarea fiselor pacientilor.

Cerinte:
-diploma de asistent medical generalist;
-cunostinte de limba engleza, nivel mediu/avansat;
-disponibilitate;
-detinerea inregistrarii la NMC(Nurses and Midwifery Council) reprezinta avantaj.