Cuplu pentru un restaurant din Italia in Italia

Cautare avansata

Cuplu pentru un restaurant din Italia

Numar posturi:2

Tara:Italia

Oras:Messina

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:18-05-2016

Acum ai oportunitatea de a lucra impreuna cu perechea ta pentru un restaurant din Messina, Italia!

BANCA DE JOBURI recruteaza un cuplu pentru un restaurant din Italia. Castigul oferit este de 700 Euro de persoana + cazarea si masa fiind asigurate gratuit!

Responsabilitati:
- Servirea clientilor
- Se vor ocupa de curatenia restaurantului
- Alte activitati care vor fi cerute de catre restaurant

Program de lucru:
- Minimum 48 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Cerinte:
Cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj la selectie

Se accepta persoane de sex:
Masculin
Feminin

Beneficii Oferite
Promotie pana la sfarsitul lunii: ZERO tarif de inscriere !

NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!