Cuplu pentru o brutarie - patiserie in Grecia in Grecia

Cautare avansata

Cuplu pentru o brutarie - patiserie in Grecia

Numar posturi:2

Tara:Grecia

Oras:Peloponnesus

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:650-850 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare

Data expirarii:18-02-2016

Acum ai ocazia sa te bucuri de frumusetile Greciei si in acelasi timp sa pui si bani deoparte!

Recrutam cuplu pentru a lucra in cadrul unei brutarii - patiserii din Grecia. Cazarea este asigurata de catre angajator + gratuit diferite produse din brutarie!

Salariul oferit este de 850 Euro - pentru barbat, iar 650 Euro - pentru femeie.

Responsabilitati:
- Prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie
- Accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj
- Prepararea aluaturilor, mixturi, cozonaci si creme, inghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patisserie, pizzerie
- Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate;
- Verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator
- Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice.

Cerinte:
- Obligatoriu experienta in domeniu
- Cunoasterea limbii engleza la un nivel bun
- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

Alte detalii:
- Contractul de munca oferit este de 8 luni in perioada Martie - Octombrie 2016
- Posibilitateade a pune bani deoparte
- Cazarea este gratuita
- Programul de munca este de 8-9 ore/ zi.