Asistenta la domiciliu-fara experienta UK in Anglia

Cautare avansata

Asistenta la domiciliu-fara experienta UK

Numar posturi:16

Tara:Anglia

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:Negociabil

Beneficii:Altele

Data expirarii:01-12-2016

OFERTE LOCURI DE MUNCA PENTRU FEMEI SI BARBATI - ASISTENTA LA DOMICILIUL PACIENTULUI-MAREA BRITANIE
SE ACCEPTA SI CUPLURI SAU/SI GRUPURI DE PRIETENI.

Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului medical pe plan international, cauta personal (barbati si femei), cunoscatori de limba engleza la nivel conversational, pentru asistenta la domiciliul pacientului-Domiciliary Care Assistants, avand la baza parteneriate cu angajatori importanti din domeniu de pe tot teritoriul Marii Britanii.

Va invitam sa vizitati pagina noastra de facebook: https://www.facebook.com/Brilliant Recruitment, site-ul: wwww.brilliantrecruitment.ro si cateva din testimoniale-am ajutat sute de persoane sa aiba o viata mai buna.

Plecarile sunt imediate (interviurile sunt direct cu angajatorii, raspunsurile se primesc pe loc) si primim grupuri de prieteni sau cupluri.
Nu se cere experienta in domeniu, se asigura curs de instruire.

SE ASIGURA BILETUL DE AVION!!!

Descrierea jobului

Beneficii:

-se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata;
-contractul este full time si se pot efectua si ore suplimentare;
-bilet de avion;
-concediu de odihna 28 de zile/an;
-cazarea este asigurata contra cost;
-salariul intre 1200-1600 GBP/luna (in functie de orele lucrate);
-nu se cere experienta in domeniul ingrijirii de persoane, dar prezinta avantaj (daca ati avut grija de cineva chiar si din familie, va recomandam sa specificati in CV-ul dvs);
-nu se cer calificari.

Nu se cer experienta si calificare in domeniul medical.

Descrierea companiei

Brilliant Recruitment-agentie specializata in recrutare si plasare forta de munca la nivel international.

Compania Brilliant Recruitment este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP.

Stim sa ii ascultam cu foarte mare atentie atat pe candidatii nostri, cat si pe angajatori si credem cu tarie in importanta persoanei, in importanta resurselor umane pentru dezvoltarea companiilor. Valorile care stau la baza Brilliant Recruitment sunt transparenta, siguranta, angajamentul, responsabilitatea, la care adaugam in fiecare zi experienta, cunostinte acumulate in timp si pasiunea pentru ceea ce facem.

Deviza noastra, a Brilliant Recruitment este ca Tu sa reusesti! Suntem alaturi de tine!

Programe: Personal medical Marea Britanie, Danemarca; Internship Marea Britanie; Logistica/Transporturi Marea Britanie; Transporturi Olanda; Mecanica utilaje agricole Franta; Vanzari Italia; Personal hotelier Cipru si Grecia; Industrie Franta, Irlanda.

NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!