Ingrijire copii ANGLIA (Mother Help) in Anglia

Cautare avansata

Ingrijire copii ANGLIA (Mother Help)

Numar posturi:50

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:07-09-2017

Descriere loc de muncă

ZERO TARIF DE MEDIERE!
ZERO TARIF DE INSCRIERE PANA LA SFARSITUL LUNII!
Ideal pentru doamnele trecute de prima tinerete!

AVANTAJE:
• Plecare rapida
• Cazare si masa gratuite, la familia gazda
• Experienta sau calificarea nu sunt obligatorii
• Responsabilitati limitate
• Posibilitatea perfectionarii nivelului de limba engleza
• Posibilitatea de a insoti familia gazda in vacante si excursii
• Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA:
• Sarcini: ingrijirea copiilor familiei gazda: dus si adus la/de la scoala/gradintia, hranit, jucat impreuna cu ei si menaj usor in casa – aspirat, sters praful, etc.
• Natura contractului: prestari servicii
• Castigul: minim 100-200 GBP/ saptamana
• Numarul de ore de munca: 48-72 ore/ saptamana
• 1-2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu beneficiarul
• Perioada de odihna: minim 14 zile
• Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

PROFILUL IDEAL:
• Limba engleza la nivel minim conversational
• Amabilitate, rabdare, seriozitate, comunicativitate si dorinta de munca
• Abilitati de (auto)organizare
• Conditie medicala generala buna

COSTURI:
- FARA TARIF DE MEDIERE!
- FARA TARIF DE INSCRIERE!
- Bilet de avion
- Bani de buzunar

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555.

Va dorim succes,
Banca de Joburi