Ingrijire copii ANGLIA - AU PAIR in Anglia

Cautare avansata

Ingrijire copii ANGLIA - AU PAIR

Numar posturi:50

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:16-06-2016

Descriere loc de muncă

ZERO TARIF DE MEDIERE!
ZERO TARIF DE INSCRIERE PANA LA SFARSITUL LUNII!
Plecari rapide, posibiltati simultane de castig si studiu!

AVANTAJE:
• Plecare rapida
• Cazare si masa gratuite, la familia gazda
• Posibilitatea perfectionarii nivelului de limba engleza prin cursuri de specialitate
• Experienta sau calificarea nu sunt obligatorii
• Responsabilitati limitate
• Posibilitatea insotirii familiei gazda in excursii si vacante
• Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar
• Posibilitatea ramanerii pe teritoriul Marii Britanii dupa expirarea contractului si angajarii in orice alt domeniu

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA:
• Sarcini: ingrijirea copiilor familiei gazda: dus si adus la/de la scoala/gradintia, hranit, jucat impreuna cu ei si menaj usor in casa – aspirat, sters praful, etc.
• Natura contractului: contract de schimb cultural
• Castigul: 70-180 GBP/ saptamana
• Numarul de ore de munca: 5-10 ore/ zi
• 1 zi libera pe saptamana, stabilita de comun acord cu familia
• Durata contractului: 12-24 luni

PROFILUL IDEAL:
• Limba engleza la nivel minim conversational
• Amabilitate, rabdare, seriozitate, comunicativitate, abilitati de (auto)organizare, dorinta de munca
• Conditie medicala generala buna

COSTURI:
- Bilet de avion
- Bani de buzunar
FARA TARIF DE MEDIERE!
FARA TARIF DE INSCRIERE PANA LA SFARSITUL LUNII!

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555.

Va dorim succes,
Banca de Joburi