Selecteaza 2 Instalatori izolatii fatade in Cipru

Cautare avansata

Selecteaza 2 Instalatori izolatii fatade

Numar posturi:2

Tara:Cipru

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:800-1600 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare

Data expirarii:30-10-2015

Companie din Cipru selecteaza 2 Instalatori izolatii fatade, pentru contract de munca cu durata de 24 de luni cu posibilitate de prelungire

Responsabilitati:
- Sa citeasca si intrepreteze schitele si specificatiile pentru a determina necesitatile de izolatie
- Sa selecteze cantitatea si tipul de instalatie care va fi instalata, precum si metoda de a securiza izolatia in functie de tipul si forma suprafetei.
- Sa masoare si taie materialele izolatoare pentru a corespunde formei si dimensiunii necesare.
- Potriveste izolarea in jurul barierelor sau muleaza materialele izolante si materialele protectoare
- Finiseaza suprafetele izolante
- Orice alte sarcini conexe, precum solicitate de superiori

Program de lucru:
- 8 ore lucratoare/ zi
- 5 zile lucratoare/ saptamana
- 2 zile de odihna/ saptamana

Profilul ideal:
- min. 3 ani experienta in domeniu
- 20-38 de ani
- nivel minim engleza: incepator

Avantaje:
- salariu de 800-1.600 EUR/ luna net, in functie de profil
- contract individual de munca
- durata contractului este de 2 ani, cu posbilitate de prelungire
- cazare pre-identificata, la un pret foarte modest: doar 80-90 EUR/ luna (suma include utilitatile), in camere de 1-2 persoane
- transportul spre si dinspre locul de munca este asigurat si gratuit
- preluare gratuita de la aeroport
- tarif inscriere ZERO
- tarif mediere ZERO
- Posibilitatea de a face ore suplimentare
- Angajatii care care manifesta abilitati exceptionale, sau care primesc un feedback foarte bun de la manageri, ar putea primi o marire salariala