Ospatarite pentru un Cafe-Bar in Germania

Cautare avansata

Ospatarite pentru un Cafe-Bar

Numar posturi:2

Tara:Germania

Nivel cariera:Incepator

Salariul:1100-1100 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare

Data expirarii:26-11-2015

Nu rata aceasta oferta pentru care NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE!

Cafe-Bar din Germania selecteaza 2 Ospatarite. Nu este obligatorie experienta in domeniu.

Salariul pe care il ofera este de 1100 Euro net / luna, iar cazarea se asigura de catre angajator.

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista
- Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi
- Servirea exemplara a clientilor.

Program de lucru:
8 ore lucratoare/zi
5-6 zile lucratoare/zi
1-2 zi de repaus/saptamana

Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca.

Avantajele ofertei:
- Plecarea este rapida!
- NU se percepe tarif de mediere!
- Experienta nu este obligatorie
- Se ofera contract de munca pe o perioada nedeterminata
- Se asigura cazarea gratuit (impreuna cu o alta fata sau daca sunt 2 fete, li se ofera cazarea impreuna)
- Salariul este de 1100 Euro net / luna + tips-uri
- Se ofera asigurare completa.

Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie CI
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii (actele de calificare)
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copia asigurarii medicale private sau Cardul European de Asigurari Sociale de Sanatate
-Dovada incetarii raporturilor de munca in tara
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.

NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!