Familie din Anglia selecteaza Au Pair in Anglia

Cautare avansata

Familie din Anglia selecteaza Au Pair

Numar posturi:1

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:26-11-2015

Familie din Borehamwood, Anglia selecteaza Au Pair. Copii sunt in varsta de 8 si 10 ani. Castigul oferit este de 80 GBP / saptamana, iar cazarea si mesele sunt asigurate de catre familie.

Responsabilitati:
Principalele responsabilitati constau în a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradiniţa, dupa caz, de a-i hrani, de a se juca impreună cu ei si de asemenea, de a face menaj usor in casa, adica sa stearga praful, sa curete cu aspiratorul.

Program de lucru: 25 ore / saptamana

Avantajele ofertei:
- Cazarea si masa gratuite
- Contract de tip prestari servicii pe o perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire
- Castigul este de 80 GBP / saptamana
- Plecare rapida
- Fara comision de mediere!

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet + Aplicatia Au Pair
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Poze cu copii pe care i-a ingrijit/supravegheat anterior.
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
- Dear Family Letter

Alte cerinte:
Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitoare, serioase, prietenoase, in forma fizica si mentala buna.

Promotie pana la 15 Noiembrie 2015: Acest tarif este ZERO. Acum ai sansa sa pleci la munca absolut GRATUIT !