Electrician intretinere si reparatii in România

Cautare avansata

Electrician intretinere si reparatii

Numar posturi:1

Tara:România

Judet:Brașov

Oras:Brasov

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Transport

Data expirarii:26-11-2015

Acesta este un proiect de recrutare destinat electricienilor care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale ce se ocupa in Romania (Brasov) cu fabricarea constructiilor metalice si a partilor componente ale structurilor metalice.

Locurile de munca se afla la iesirea din Brasov, iar angajatilor li se ofera gratuit transportul la/de la locul de munca.

Acesta este un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor cu minim 1 an experienta pe postul de electrician intretinere si reparatii in domeniul constructiilor metalice sau pe o pozitie asemanatoare si ofera beneficii multiple acestora, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, trasport local gratuit.

Responsabilitati:
- Executa operatiuni si lucrari care vizeaza instalaţia electrica la utilajele si instalatiile tehnologice din firma, in scopul functionarii acestora in conditii optime si al prevenirii defectiunilor de natura electrica
- Realizeaza lucrari complexe de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice, in scopul prevenirii defectiunilor de natura electrica
- Executa interventii la defectiuni ale utilajelor complexe
-Efectueazã lucrãri de întreţinere, reparaţii şi înlocuire la instalaţii de complexitate medie din firmã conform procedurilor specifice de lucru şi în condiţii de siguranţã;
- Raspunde cu promptitudine la orice sesizare in cazul unei defectiuni electrice pentru remediere imediata
- Lucreaza in trei schimburi.

Program de lucru:
8 ore/zi
5 zile/saptamana
24 zile concediu/an

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Bonuri de masa
- Asigurarea gratuita a trasportului local la/de la locul de munca
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu
- Perioada de pregatire (1 luna) se plateste conform salariului negociat
- Asigurare medicala
- Orele suplimentare se platesc dublu.

Cerinte
- Experienta minim 1 an pe o pozitie similara
- Persoana serioasa si muncitoare
- Abilitaţi de a lucra în echipa
- Studii medii de specialitate sau scoala profesionala de specialitate.
- Cunostinţe si experienta in domeniul actionarilor si automatizarilor industriale.

Bonusuri acordate:
- Transport asigurat
Din Brasov (Uzina2 Carfil, capat Saturn, Racadau, Metrom, Gara, Bartolomeu) si din Codlea,Zarnesti, Rasnov, Ghimbav.