Barbati infirmieri comunitate UK,carnet sofer in Anglia

Cautare avansata

Barbati infirmieri comunitate UK,carnet sofer

Numar posturi:5

Tara:Anglia

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:1000-1500 (GBP)

Beneficii:Transport

Data expirarii:22-12-2016

Descriere loc de muncă

Selectam 5 careri/ingrijitori la domiciliu.

Responsabilitati:
-activitati specifice unui infirmier(spalat, ras, imbracat, etc.);
-oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice;
-pregatirea meselor pentru pacienti;
-administrarea medicamentelor;
-utilizarea de echipamente precum: dispozitive de ridicare, aparate pentru mersul pe jos;
-operatiuni de uz casnic: stergerea prafului, spalare, aspirare, pastrarea curateniei in incapere;
-inregistrarea vizitelor la domiciliu;
-tratarea tuturor persoanelor cu respect si demnitate si asigurarea de servicii echitabile.

Cerinte:
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
-detinerea unui permis de conducere, categoria B;
-disponibilitate la tura de noapte;
-experienta in domeniu prezinta avantaj;
-abilitatea de a lucra cu persoane varstnice, de a intelege nevoile utilizatorilor de servicii si rabdare.