Tehnician dezasamblari auto Olanda in Olanda

Cautare avansata

Tehnician dezasamblari auto Olanda

Numar posturi:5

Tara:Olanda

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1600-1634 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare

Data expirarii:08-10-2015

Descriere loc de muncă

Durată contract: Nedeterminata
Conditii salariale:
Conditii salariale: 1634 euro / net / luna + cazare asigurata de angajator.
Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat.
Experienta necesara: Experienta 1 an in domeniul auto.

Responsabilitati:
- Dezasamblarea partilor masinii care urmeaza sa fie prelucrate de tinichigii
- Reconstruirea mașinilor după reparație
- Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță
- Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii
- Raportarea oricărui defect la managerul de linie
- Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service
- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate
- Capabil sa lucreze independent

Cerinte:
- Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit
- Studii tehnice de specialitate
- Deținerea unui permis de conducere cat. B
- Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj
- Abilitatea de a lucra independent.

Limbi straine: Engleză sau Germană – nivel conversational
Educatie: liceu/scoala profesionala
Competente specifice: Permis de conducere (Cat B)

Alte informatii
Program de muncă: de Luni – Vineri
Cazarea este asigurată de către angajator.
Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare. Acestea se platesc ( primele 2 ore 127.73% restul cu 147.44%)
Candidatii primesc 300 de euro pentru cheltuielile de deplasare daca trec proba practica
Pentru deplasarile zilnice care depasesc 10 km de acasa la lucru, candidatii primesc 0.19 euro/km
Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână

Clientul asigura si echipamentul de productie

Nu se percep comisioane de mediere.