Reprezentant vanzari art. sportive–Timisoara in România

Cautare avansata

Reprezentant vanzari art. sportive–Timisoara

Numar posturi:3

Tara:România

Judet:Timiş

Oras:Timisoara

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:05-09-2015

Descriere loc de muncă

Reprezentant vanzari articole sportive – Timisoara -

Firma BRAINS CONSULTING recruteaza pentru Clientul sau – important importator si distribuitor de articole sportive de marca: - reprezentanti vanzari Timnisoara

Candidatul ideal:
- sa fie responsabil si disciplinat
- sa aiba experienta in vanzai B2B - distributia articolelor sportive constituie un avantaj
- sa fie pasionat de sport
- sa fie disponibil la deplasari in tara si in strainatate
- sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu/avansat
- sa fie creativ si open mind

Responsabilitati:
- sa prospecteze si sa viziteze retailerii de articole sportive din tara
- sa vanda articolele apartinand brandurilor aflate in portofoliul companiei
- sa tina legatura cu clientii (retailerii)
- sa semneze contractele de colaborare
- sa urmareasca incasarea facturilor
- sa participe la evenimentele sportive de interes
- sa alcatuiasca o baza de date specifica
- sa participe la intalnirile internatonale cu furnizorii

Beneficii:
- Salariu foarte atractiv + bonusuri in functie de vanzari
- Trainguri in tara si strainatate