Lacatus mecanic confectioner in Franta in Franța

Cautare avansata

Lacatus mecanic confectioner in Franta

Numar posturi:3

Tara:Franța

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Transport

Data expirarii:11-08-2015

Descriere loc de muncă

Meseria: Lacatus mecanic confectioner
Țara: France
Poziții: 3
Durată contract: 3 luni
Denumire pozitie: Lacatus mecanic cu experienta in productie
Descrierea clientului: Angajatorul este o agentie de munca temporara franceza specializata in plasarea de personal calificat. Clientul final produce structuri simple și complexe de metal, a caror productie poate implica toate tipurile de echipamente sau de procese industriale: macarale, skiduri, platforme tehnice, poduri rulante. Aceste structuri sunt livrate direct către clienți in forma de oțel brut sau dupa aplicarea tratamentului de suprafață: sablare, vopsire,sau galvanizare.
Descriere profil: Clientul cauta sa angajeze 3 lacatusi mecanici cu experienta in productie care vor lucra in atelier. Activitatile zilnice presupun producerea de structuri metalice pentru diferite industrii, in special constructii. Trebuie sa respecte toate normele de siguranta impuse de angajator. Se lucreaza individual la bancul de lucru; fiecare banc de lucru este utilat cu macara.
Cazarea este asigurata si platita de angajator.
Conditii salariale:
10.5 euro net /ora/38 ore/saptamana, rezulta 1600 euro lunar net pentru 38 ore/saptamana
Numarul de ore lucratoare:min 38, 2 zile libere/saptamana
Locatia: Franta
Experienta necesara: 1 an experienta similara in atelier productie constructii metalice
Responsabilitati:
Se lucreaza la productia/manufacturarea structurilor metalice
Se lucreaza cu respectarea stricta a normelor de securitate.
Se testeaza cunoasterea regulilor de securitate
Cerinte:
Experienta in sudura MAG, CO2
Capacitatea de citire si interpretare planuri
Cunostinte de izometrie
Capacitatea de lucru in conditii de stres
Permis de conducere cat B si 1 masina la 3 candidati(pentru deplasarea la locul de munca).
Limbi straine: engleaza,nivel conversational sau germana, nivel conversational sau franceza, nivel conversational.
Educatie: Minim Scoala Profesionala.
Fara comision.