Asistenta la domicilu-fara experienta in Anglia

Cautare avansata

Asistenta la domicilu-fara experienta

Numar posturi:12

Tara:Anglia

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:Negociabil

Beneficii:Transport

Data expirarii:12-02-2016

Selectam persoane, care cunosc limba engleza la nivel conversational pentru asistenta la domiciliu.
Responsabilitati:
-oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice
-pregatirea meselor pentru pacienti
-administrarea medicamentelor
-operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere)
-vizite la domiciliul pacientilor
-activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc)
-tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile

Cerinte:

-abilitati dezvoltate de comunicare
-personalitate bună și atitudine pozitiva
-dorință autentică de a ajuta pe alții
-forma fizica buna
-flexibila in a lucra în diverse schimburi și în weekend
-dispusa să lucreze ore suplimentare, inclusiv in week-end
-inclinatii spre oferirea de ingijire paliativa.