OSPATARITE PENTRU HOTEL DE 4* DIN CIPRU! in Cipru

Cautare avansata

OSPATARITE PENTRU HOTEL DE 4* DIN CIPRU!

Numar posturi:10

Tara:Cipru

Nivel cariera:Incepator

Salariul:600-600 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:08-07-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Hotel de 4* din Coral Bay, CIPRU, selecteaza urgent Ospatarite! Salarii de 600 Euro Net/luna + tips-uri.

Plecarea este rapida!

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

Program de lucru: minim 8 ore/zi; minim 5 zile/saptamana

SE OFERA:
- salarii de 600 EURO Net/luna + tips-uri
- cazare gratuita
- masa gratuita
- plecare urgenta

Cerinte:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun
- experienta in domeniu constituie avantaj la selectie
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere

Costurile suportate de candidat:

Prima rata este de 360 RON (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

A doua rata: In functie de momentul pe care candidatul/candidata il alege pentru plata acestui tarif, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 120 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 170 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.

PROMOTIE! Suna si afla pana la ce data este valabila promotia de 230 EURO in cazul variantei 3.