Camerista Grecia in Grecia

Cautare avansata

Camerista Grecia

Prezentare generală

Tip contract:Sezonier

Numar posturi:1

Tara:Grecia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:799-800 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:25-05-2016

Selectam camerista pentru un hotel de 4 stele din zona turistica Kefalonia, Grecia care sa detina permis de conducere si sa aiba cunostinte de limba Engleza.

Benerficii:

-Cazarea este asigurata in hotel;

-Masa este asigurata de catre angajator (diurna in valoare de 150 euro/ luna);

-Transportul Romania-Grecia NU este asigurat de catre angajator;

-Programul va fi de zi (08:00-14:00 si 17:00-21:00);

-Angajatorul garanteaza 10 ore lucratoare/ zi.

Responsabilitati:

- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti

- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie

- curatarea si sa dezinfectarea bailor

- schimbarea asternuturilor in camere

- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare

- furnizarea mancarii si a bauturilor incluse in serviciile hotelului

- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, maturi mecanice, stergatoare de praf, prosoape, detergenti, etc.

Cerinte:
-cunostinte de limba Engleza la un nivel comunicativ/mediu

-experienta in domeniu constituie avantaj

-detinerea unui permis de conducere categoria B.

-abilitati de organizare si dexteritate

-abilitati de munca atat in echipa cat si individual