Macelari in Franta in Franța

Cautare avansata

Macelari in Franta

Numar posturi:4

Tara:Franța

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare

Data expirarii:27-05-2015

Descriere loc de muncă

Meserie: Macelar
Țara: Franta
Departament: Industria alimentară
Tip contract: Full time
Durata contract: 6 luni
Beneficii: Cazare;
Salariu: 1800 - 1900 EUR NET (Pe lună)
Descriere job:
Pentru o companie importanta din Franta cautam macelari care sa se ocupe cu transarea carnii de porc. Se cauta echipe de 2 - 4 persoane din care una sa detina permis de conducere si masina pentru a facilita deplasarea de la cazare la locul de munca . Limba Fraceza nu este obligatorie dar constituie avantaj. Salariu avantajos si cazare asigurata. Proiectul este pe termen lung, se lucreaza la diverse abatoare din Franta.
Responsabilitati:
- transarea, portionarea, prelucrarea carnii de porc
- prelucrarea finala a carcaselor de carne
- valorificarea altor componente rezultate din taiere
- mentinerea curateniei la locul de munca
- depozitarea carnii in spatii special amenajate
Cerințe job:
- experienta minim 3 ani in domeniu
- este obligatorie detinerea unui permis de conducere cat.B si a unei masini pentru minim 1 din membrii echipei,
- cunoasterea limbii franceze constituie avantaj dar nu este obligatorie
- experienta in taiere, dezosare si fasonare porci
Alte informații:
Cazarea este asigurata.
Fără comision