Live - In nurse Olanda in Olanda

Cautare avansata

Live - In nurse Olanda

Numar posturi:6

Tara:Olanda

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:26-05-2015

Descriere loc de muncă

Meserie: Asistent medical
Țara: Olanda
Departament:
Îngrijire bătrâni/Asistența socială
Personal medical și sanitar
Tip contract: Full time
Beneficii: Cazare; Masa; Asigurare;
Salariu: 1600 - 2200 EUR (Pe lună)
Descriere job:
Pentru o companie importanta din Oanda specializata pe programele live-in de ingrijire a persoanelor varstnice, se cauta 15 Asistenti Medicali.
Responsabilitati:
- Furnizarea de îngrijire individuală si asistență medicală pentru persoanele varstnice
- Oferirea de îngrijire medicală conform procedurilor tehnice (rezervate)
- Elaborarea diagnosticul de asistenta medicala
- Dezvoltarea unui plan de ingrijire a pacientilor
- Realizarea sarcinilor specifice unui asistent medical
- Oferirea de suport psihic pacientilor
- Consilierea pacientilor
- Administrarea si evidenta tratamentelor medicale
- Monitorizarea indicatorilor fiziologici.
Cerințe job:
- Diploma de Asistent Medical
- Experienta pe o pozitie similara prezinta avantaj
- Cunoasterea limbii Maghiare la nivel avansat
- Cunoasterea limbii Germană sau engleză la nivel conversational
- Detinerea unui permis de conducere cat B. prezinta avantaj
- Rezistenta la stres
- Empatia fata de persoanele varstnice
- Rezistenta la stres.
Studii: Liceu
Limbă străină: Maghiară: Mediu; Engleză: Mediu; Germană: Mediu;
Alte informații:
- Cazarea si masa sunt asigurate si gratuite din partea angajatorului
- Candidatul are posibilitatea sa se intoarca acasă la fiecare 4 săptămâni iar angajatorul ii deconteaza transportul ( 150 EUR )
- Transportul Romania-Olanda nu este asigurat de catre angajator
- Angajatorul oferă cazarea pentru perioada in care angajatul nu este plasat la programul live-in
- Cazarea in aceasta perioada este gratuita
- După acceptarea candidatilor, angajatorul va solicita documentele necesare pentru inregistrarea BIG in Olanda ( echivalare a competentelor profesionale)
- Inregistrarea BIG in Olanda este gratuita
- Durata de sedere la un pacient difera (intre 1 - 6 saptamani).
Fara comisioane