Sofer TIR/Cisterna UK in Anglia

Cautare avansata

Sofer TIR/Cisterna UK

Numar posturi:5

Tara:Anglia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Transport

Data expirarii:10-02-2016

Descriere loc de muncă

Meserie: Sofer
Țara: Anglia
Departament: Transporturi
Tip contract: Full time
Beneficii: Cazare; Transport plătit;
Salariu: 1400 - 1500 GBP (Pe lună)
Descriere job:
Pentru un client important din Anglia cautam soferi de TIR pentru transportul si livrarea de produse alimentare pe teritoriul tarii.

Conditii salariale: 6.5 lire/ora net
Se asigura minim 50 de ore/saptamana
Echivalent in euro: 1930 - 2070 Euro Net/Luna
Responsabilitati:
- transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia;
- livrarea produselor alimentare catre clienti;
- mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii;
- trasportarea si livrarea produselor in conditii optime.
Cerințe job:
- experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani;
- licenta ADR pt cisterna - valabila;
- limba engleza: nivel comunicativ;
- profesionalism;
- persoana curata si stilata/eleganta.
 Limbă străină: Engleză: Mediu;
Alte informații:
- Interviurile vor avea loc in Tg. Mures la o data stabilita;
- Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs;
- Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa;
- Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa;
- Cazarea in cap tractor cu acces la baie si dus
- Training.
Fara comision.