Sofer Cisterna - UK in Anglia

Cautare avansata

Sofer Cisterna - UK

Numar posturi:9

Tara:Anglia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1399-1400 (GBP)

Beneficii:Cazare, Transport

Data expirarii:29-02-2016

Companie importanta din Anglia cu activitate de transport si livrare de produse alimentare lichide in cadrul Angliei.

Conditii salariale: 6.5 lire/ora net - 1400 lire/luna net
Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: 200 ore

Responsabilitati:

- transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia;
- livrarea produselor alimentare catre clienti;
- mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii;
- trasportarea si livrarea produselor in conditii optime.

Cerinte:
- experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani;
- licenta ADR pt cisterna - valabila;
- limba engleza: nivel comunicativ;
- profesionalism;
- persoana curata si stilata/eleganta.

Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa
Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa.
Se doarme in cap tractor.
Se ofera training.