INGINER CHIMIST PENTRU COMPANIE DIN BUCURESTI in România

Cautare avansata

INGINER CHIMIST PENTRU COMPANIE DIN BUCURESTI

Numar posturi:1

Tara:România

Judet:București

Nivel cariera:Incepator

Salariul:Negociabil

Beneficii:Altele

Data expirarii:27-04-2015

Acesta este un proiect de recrutare destinat Inginerilor chimisti ce sunt la inceput de drum si care isi doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale din domeniul farmaceutic.

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al societatii situat in Municipiul Bucuresti.

Acesta e un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor la inceput de drum , chiar proaspat absolventi ai facultatii de chimie, persoane foarte serioase si care isi doresc cu adevarat o cariera de succes in domeniu. Aceasta companie ofera multiple beneficii, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, prime, al 13-lea salariu, masina de serviciu, laptop etc.

Societatea Angajatoare: Companie multinationala, ce activeaza in domeniul farmaceutic.

Responsabilitati:
- Servisare, mentenanta, revizii pentru instrumente - cromatograf de lichide

Program de lucru:
8 ore/ zi
5 zile/ saptamana
21 zile concediu/ an

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon
- Prima anuala in functie de performante
- Prima cu ocazia zilei de nastere
- Al 13-lea salariu
- Bonuri de masa
- Asigurare medicala
- Concediu medical
- Training specializat in Franta: 5-6 saptamani-stagiu pregatitor in Franta (sunt asigurate toate cheltuielile cu transportul, cazarea si mancarea)
- Perioada de stagiulu pregatitor se plateste conform salariului negociat

Cerințe job:

Postul nu necesita experienta anterioara. Este obligatorie detinerea unei diplome de licenta in acest domeniu de activitate (Chimie, Inginerie chimica).

Candidat trebuie sa fie:
- Foarte serios
- Rezistent la stres
- Dispus la deplasari

Se cere:
- Limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B
- Atitudine pozitiva
- Indemanare fizica
- Intuitie
- Originalitate