BONA PENTRU FAMILIE CU 3 COPII DIN NEWCASTLE in Anglia

Cautare avansata

BONA PENTRU FAMILIE CU 3 COPII DIN NEWCASTLE

Numar posturi:1

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:560-560 (GBP)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:27-05-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

O familie cu 3 copii (2 gemeni baiat si fata de 3 ani si 1 fata de 5 ani) din Newcastle, Anglia, cauta Bona. Salariul este de 140 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
Se va ocupa de ingrijirea si supravegherea copiilor. Menaj usor in casa.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 5-6 zile pe saptamana

Avantajele ofertei de munca:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda, avand astfel posibilitatea sa economisiti mai multi bani
- Se castiga o remuneratie de 140 lire sterline/saptamana
- Sansa extraordinara de a va perfectiona nivelul limbii engleze
- O experienta extraordinara care oferă sansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii si al zonei în care vor locui
- Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun
- cazier curat
- personalitate placuta, fire muncitoare, de incredere si responsabila