OPTOMETRISTI PENTRU COMPANIE DE OPTICA MEDICA in România

Cautare avansata

OPTOMETRISTI PENTRU COMPANIE DE OPTICA MEDICA

Numar posturi:10

Tara:România

Judet:Suceava

Oras:BUCURESTI

Nivel cariera:Incepator

Salariul:2500-2500 (RON)

Beneficii:Cazare, Transport

Data expirarii:03-12-2015

Banca de Joburi recruteaza OPTOMETRISTI pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara. Veti avea ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Posturile sunt urgente si limitate.

Candidatii trebuie sa aiba domiciliul stabil intr-unul din urmatoarele orase: IASI, CONSTANTA, BUCURESTI, CRAIOVA, SUCEAVA, BACAU.

Responsabilitati:
- Efectuarea consultatiilor optometrice(stabilirea dioptriilor) pentru angajatii firmelor client
- Recomandarea lentilelor de protectie/corectie in functie de nevoia persoanei consultate
- Consilierea/ vanzarea /adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii

Program de lucru: Flexibil

Beneficiile oferite:
- Salariu atractiv
- Comision atractiv (peste media pietei)
- Transport gratuit in oras
- Compania ofera locuinta de serviciu. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile)
- Program de munca full time, flexibil

Cerinte:
- Absolvent Facultate de optometrie (atestat de libera practica)
- Experienta in Consultatii optometrice (determinari de dioptrii constituie avantaj)
- Domiciliul stabil intr-unul din urmatoarele orase: IASI, CONSTANTA, BUCURESTI, CRAIOVA, SUCEAVA, BACAU
- Experienta de lucru anterioara intr-o echipa mobila reprezinta un mare avantaj