ELECTRICIAN - COMPANIE DIN BRASOV in România

Cautare avansata

ELECTRICIAN - COMPANIE DIN BRASOV

Numar posturi:1

Tara:România

Judet:Brașov

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Transport

Data expirarii:22-05-2015

Compania Banca de Joburi – cu peste 14 ani experienta in recrutarea si plasarea cetatenilor romani in Romania si strainatate recruteaza Electricieni pentru o importanta companie producatoare de masini de ambalat in cadrul careia aveti o reala sansa de dezvoltare din punct de vedere profesional.

Acesta este un proiect de recrutare destinat electricienilor care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii mari producatoare de masini ambalat.

Locurile de munca se afla la iesirea din Brasov, iar angajatiilor li se ofera gratuit transportul la/de la locul de munca.

Acesta e un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor cu experienta in echipare-cablare dulapuri electrice industriale sau pe o pozitie asemanatoare si ofera beneficii multiple acestora, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, trasport local gratuit.

Descrierea companiei angajatoare: Producator de masini de ambalat cu peste 40 de ani experienta. In ultimii ani s-a specializat in productia de masini care sa iasa in evidenta prin acuratete, eficienta operarii la nivel inalt, intretinere si curatare usoare si rezistenta:
- Masini de ambalat in folie termocontractibila
- Masini de baxat
- Masini de ambalat in cutii de carton
- Masini de format cutii de carton
- Masini de paletizat

Responsabilitati:
- realizarea echiparii dulapurilor electrice
- realizarea cablajelor pe utilaje
- punerea in functiune a utilajelor

Program de lucru:
8 ore/zi (07:30-16:00)
5 zile/saptamana
21 zile concediu/an

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti
- Bonuri de masa
- Asigurarea gratuita a trasportului local la/de la locul de munca
- Asigurare medicala
- Concediu medical
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu

Cerințe job:

Gradul de experienta:
- aproximativ 5 ani pe un post similar
- experienta in echipare-cablare dulapuri electrice industriale

Calificari solicitate:
- Studii de specialitate in domeniul electric
- Studiile superioare constituie avantaj
- Detinerea unei diplome relevante poate constitui un avantaj

Candidatul trebuie sa fie:
- Serios
- Organizat
- Sa aiba capacitate de lucru in echipa si atitudine pozitiva