RESPONSABIL MENTENANTA HOTEL - GRECIA in Grecia

Cautare avansata

RESPONSABIL MENTENANTA HOTEL - GRECIA

Numar posturi:1

Tara:Grecia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:750-750 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:22-05-2015

La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig."

Selectam Responsabil mentenanta pentru un hotel din Samothraki, Grecia. Salariul este de 750 EUR net/luna. Munca incepe in Aprilie.

Responsabilitati: intretinerea si repararea echipamentelor si instalatiilor hotelului

Se ofera:
- contract legal de munca pe o perioada de 7 luni
- salariu de 750 EUR net/luna
- cazarea si masa asigurate GRATUIT

Candidatii care vor sa aplice la oferta de munca de mai sus trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
- sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel bun
- sa detina permis de conducere categoria B
- sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.