CLEANER/DISHWASHER - GRECIA in Grecia

Cautare avansata

CLEANER/DISHWASHER - GRECIA

Numar posturi:1

Tara:Grecia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:600-600 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:22-07-2015

La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig."

Agentia noastra selecteaza CLEANER/DISHWASHER pentru a lucra in cadrul unui restaurant din Insula Skopelos, Grecia. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- spalarea vaselor si a instrumentelor de gatit
- intretinerea curateniei in bucataria restaurantului
- precum si alte sarcini cerute de catre angajator

Aplica la aceste oferta de munca si vei beneficia de:
- contract legal de munca
- salariu de 600 EUR net/luna, cu posibilitate de marire
- cazare GRATUITA
- masa GRATUITA

SE CER:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun sau cunostinte de limba greaca la nivel mediu/bun
- candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office