Munca necalificata in Cehia in Cehia

Cautare avansata

Munca necalificata in Cehia

Numar posturi:30

Tara:Cehia

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:300-600 (EUR)

Beneficii:Cazare, Transport

Data expirarii:17-05-2015

Descriere loc de muncă

Responsabilitati:
- asamblare piese, componente PC si servere industriale

Cerinte:
- limba Engleza (intelegere si comunicare)- minim nivel mediu - OBLIGATORIU;
- disciplina, seriozitate si constiinciozitate in munca;
- experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avantaj.

Beneficii:
- transport asigurat din Oradea in Republica Ceha;
- cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului;
- transport asigurat intre locatia de cazare si locul de munca;
- bonusuri de prezenta, calitate si performanta;
- sporuri salariale pentru posturile superioare asamblarii;
- avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate;
- posibilitate de promovare in cadrul firmei;
- NU se percepe nici un fel de comision!!!