MENAJERA familie Anglia (800 Lire/luna) in Anglia

Cautare avansata

MENAJERA familie Anglia (800 Lire/luna)

Numar posturi:1

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:800-800 (GBP)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:13-05-2015

Agentia noastra selecteaza o MENAJERA pentru o familie din Gerrards Cross, Marea Britanie. Castigul este de 200 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
- cumparaturi
- curatenie
- precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post

Familia are doi copii, cu varste de 18 si 20 ani, dar nu va fi nevoita sa aiba grija de ei.

Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-10 ore/zi

Avantajele ofertei de munca:
- contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata
- castig de 200 Lire/saptamana
- cazarea si masa gratuite
- plecare urgenta

Cerințe job:
Se cere limba engleza la nivel mediu/bun.

Persoana selectata trebuie sa fie respectuoasa, de incredere si muncitoare, sa aiba o personalitate placuta.