Instalator Finisor Gips Carton in Belgia

Cautare avansata

Instalator Finisor Gips Carton

Numar posturi:1

Tara:Belgia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1400-1500 (EUR)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:23-03-2015

O companie belgiana activa in domeniul constructiilor, cauta instalator si finisor de gips-carton.
Responsabilitati:
- montarea de gips-carton in jurul ferestrelor
- fixarea scandurilor cu suruburi
- tencuirea gauriilor si a suprafetelor inegale
- pulverizarea peretiilor cu ajutorul unui pulverizator (strat subtire de 2-3 mm)
- finisarea cu grija astfel incat peretele sa fie gata pentru a fi vopsit
Cerinte:
- cunostiinte de limba engleza la nivel conversational
- dispus sa invete olandeza
- 5 ani experienta ca si izolator gips-carton
- experienta in vopsire prin pulverizare
Avantaje:
Conditii salariale: 1400 - 1500 euro net
- Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana;
- Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana;
- Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.
- Acces gratuit la internet la locul de cazare
- Bonusuri sociale in conformitate cu legea belgiana