Sofer Tir Belgia in Belgia

Cautare avansata

Sofer Tir Belgia

Numar posturi:1

Tara:Belgia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1570-1570 (EUR)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:23-03-2015

O companie importanta din Belgia este in cautarea unui sofer de camion cu experienta pe Volvo.
Responsabilitati:
- Conducerea unui camion Volvo cu o macara Hiab
- Colectarea deșeurilor de la containerele de gunoi semi-subterane
- Ridicarea sacului de deșeuri din interiorul containerului cu ajutorul macaralei, ridicându-l deasupra vehiculului, cu o greutate încărcătura și lansarea acestuia pe camion
- Golirea vehiculul încărcat la parcul de containere
- parcurgerea a aproximativ 25 de localitati pe zi
- Lucrări în regiunea Bruxelles / Vilvoorde
- Conducătorul auto va primi un telefon mobil pentru a mentine legatura cu clientii
Cerinte
- Experienta de conducere a unui camion
- Un permis de conducere categoria C – fara incidente
- Experiența cu o macara de încarcare reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbi engleze, germane sau franceze la un nivel conversational spre avansat
- aspect ingrijit
Avantaje:
Conditii salariale: 1570 euro net/luna
Tichete de masa in valoare de 6 Euro pe zi
- cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana
- program de lucru: de la 5:00 la 13:00
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare (10-12 ore pe zi + week-end'uri)