Ospatarita pentru un restaurant din Napoli in Italia

Cautare avansata

Ospatarita pentru un restaurant din Napoli

Numar posturi:1

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:700-700 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:13-05-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Restaurant din Napoli, Italia, selecteaza Ospatarita. Castig de 700 Euro/luna. Plecarea este urgenta.

Responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei etc.

Program de lucru: 8-10 ore/zi; 5-6 zile/saptamana

SE OFERA:
- castig de 700 EURO/luna in prima luna, dupa care va creste
- cazare GRATUITA
- masa GRATUITA

CERINTE:
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- cunoasterea limbii italiene la nivel mediu/bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa.

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Tarif de mediere:
In functie de momentul pe care candidata il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:
• VARIANTA 1: 250 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 300 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.

+ Comision plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

Bilet de avion.