BADANTA fara italiana pentru o batrana in Italia

Cautare avansata

BADANTA fara italiana pentru o batrana

Numar posturi:1

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:650-650 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:19-05-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Selectam o BADANTA fara limba italiana pentru o batrana la pat din Torino, Italia. Salariu de 650 Euro net/luna + cazare si masa.

Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, postul de Badanta este solutia potrivita pentru tine.

Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanei batrane.

Program de lucru: 8-12 ore/zi

Beneficii:
- cazarea si masa oferite gratuit;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu: 650 Euro net/luna;
- plecare urgenta.

Cerințe job:
- Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.
- Persoana muncitoare, serioasa, politicoasa.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV-ul in limba romana/engleza (se poate completa online pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.