AJUTOR BUCATAREASA - RESTAURANT ITALIA in Italia

Cautare avansata

AJUTOR BUCATAREASA - RESTAURANT ITALIA

Numar posturi:1

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:800-800 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:27-04-2015

Restaurant de 100 de locuri din Ancona, Italia, selecteaza urgent AJUTOR BUCATAREASA! Salariu de 800 Euro net/luna.

Responsabilitati: Ajutor in bucatarie.

Program de lucru: 8-10 ore/zi

Se ofera
- salariu de 800 EURO net/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA.

Cerințe job:
Candidata trebuie sa cunoasca limba italiana cel putin la nivel mediu.

Nu se cere experienta, dar reprezinta un avantaj la selectie.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/ engleza(se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.