Ingrijitori la domiciliu UK in Anglia

Cautare avansata

Ingrijitori la domiciliu UK

Numar posturi:20

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:1000-1500 (GBP)

Beneficii:Altele

Data expirarii:19-05-2017

Brilliant Recruitment selecteaza ingrijitori la domiciliu pentru o companie din Marea Britanie.
Responsabilitati:

-activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc);

-oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice;

-pregatirea meselor pentru pacienti;

-administrarea medicamentelor;

-operatiuni de uz casnic ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere).

-vizite la domiciliul pacientilor

-tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile
Cerinte:
detinerea permisului de conducere categoria B;

-detinerea propriului autovehicul reprezinta un avantaj;

-abilitati dezvoltate de comunicare;

-rabdare;

-inclinatii spre oferirea ingijirii paliative;
-limba engleza la nivel conversational/mediu.