Soferi tir platforma in Anglia

Cautare avansata

Soferi tir platforma

Numar posturi:2

Tara:Anglia

Oras:Essex

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1500-2000 (GBP)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:29-05-2015

Brilliant Recruitment selecteaza soferi tir platforma recuperare vehicule avariate pentru o companie din domeniul service-ului si asistentei auto.

Responsabilitati:

-dezmembrarea și recuperarea vehiculelor auto și comerciale
-colectarea și livrarea vehiculelor clienților la și de la atelier
-efectuarea de mutari și remediere a avariilor la masini/utilaje ale Pompierilor, companiilor de transport local și servicii de ambulanță, ceea ce înseamnă, de asemenea, conducerea acestor masini/utilaje atunci când au nevoie să se deplaseze la și de la atelierele de service și reparații;
-transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (precum Excavatoare)
-curatarea/spalarea vehiculelor.

Cerinte:

-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit;
-cunoasterea foarte buna a legislatiei engleze;
-abilitati de comunicare foarte bune;
-detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E;
-detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC);
-detinerea cardului tahograf;

Limbi straine: Engleza – nivel avansat

Educatie: Scoala profesionala /Liceu

Alte informatii:
- cazare asigurata de catre angajator contra sumei de 50 Lire/saptamana
- se ofera training de catre angajator