Menajere Cipru in Cipru

Cautare avansata

Menajere Cipru

Prezentare generală

Tip contract:Sezonier

Numar posturi:2

Tara:Cipru

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:500-500 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa, Transport

Data expirarii:23-03-2015

Se cauta urgent menajere ( varsta max 40 ani ) pentru a lucra intr-un hotel important din Cipru. Fara TAXE sau comisioane!!!!!
Plecare la sfarsitul lunii martie 2015, data de start - inceputul lunii aprilie 2015.
Beneficii:
- initial transportul va fi platit de catre candidat, urmand sa i se restituie suma integral la sosirea in Cipru;
- cazarea este asigurata de catre angajator gratuit;
- se ofera 3 mese/zi gratuit;
- contractele de munca se semneaza pe o perioada de 7 luni
(aprilie - octombrie);
- salariul oferit este de 500 euro / luna.
Responsabilitati:
Curatenia in camerele hotelului
Respectarea indicatiilor/sarcinilor sefului ierarhic.
Locatia: Cipru/Limassol
Candidatii trebuie sa aiba cel putin 2 ani experienta intr-un post similar.
Primul pas in selectia candidatilor este un mini-interviu pe skype cu consilierul firmei noastre, pentru a verifica eligibilitatea candidatilor.
Acte necesare pentru dosar:
- cazier judiciar valabil;
- copie CI;
- pasaport.
Se cere seriozitate,incredere si recomadare de la un fost angajator.(persoana de contact sau recomandare scrisa)