Mecanic Camion in Olanda

Cautare avansata

Mecanic Camion

Numar posturi:5

Tara:Olanda

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1600-1800 (RON)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:24-02-2015

Se cauta mecanici camion cu experienta recenta de minim 2 ani care se ocupa de partea de service, mentenanta si reparatii pentru camioane si trailere.
Responsabilitati:
repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice;
intretinerea si service-ul motoarelor
raportarea reviziilor
Cerinte:
detinerea permisului de conducere categoria C
experienta recenta si relevanta de minm 2 ani in domeniu
posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km)
Limbi straine: Engleza sau Germana– nivel mediu
Interviuri direct cu angajatorul in data de 25 februarie 2015 la Tg Mures
Avantaje:
Salariu net de 1600 - 1800 Euro/luna
program flexibil: de la ora 08:00 la ora 18:00
cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane).
candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro)
candidatii au posibilitatea sa discute impreuna cu clientul detaliile referitoare la intervalurile in care ei vor sa vine in tara. E posibil ca la doua luni sa vina acasa o saptamana.
se doreste o colaborare pe termen lung.
clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda