STUDENTI PENTRU POSTURI DE SOFERI IN GRECIA in Grecia

Cautare avansata

STUDENTI PENTRU POSTURI DE SOFERI IN GRECIA

Numar posturi:1

Tara:Grecia

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:700-700 (EUR)

Beneficii:Cazare

Data expirarii:18-03-2015

La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig."

Selectam 3 Studenti pentru a lucra in sezonul estival 2015 in statiunea turistica Kefalonia, din Grecia. Posturile vacante sunt de SOFERI cu un minim de un an experienta de conducere. Salariul este de 700 Euro/luna.

Responsabilitati: Conducerea autoturismelor.

Program de lucru: 8 ore/zi, 6 zile/saptamana

Beneficiile acestei oferte de munca:
- salarizare de 700 Euro/luna;
- se ofera de catre angajator 100 Euro/luna pentru cazare.

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel bun.
- Detina permis de conducere categoria B.
- Aiba experienta de condus minim un an de zile.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistente la stres si responsabile.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site).
- O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil).
- Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti).
- Cazier judiciar.
- Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic".
- Adeverinta de la Ministerul de Interne prin care se atesta ca nu exista interdictia de a parasi tara.
- Copii xerox dupa toate diplomele de studii.