Camerista/Ajutor bucatarie Hotel - Italia in Italia

Cautare avansata

Camerista/Ajutor bucatarie Hotel - Italia

Numar posturi:1

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:800-800 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:26-02-2015

Agentia noastra selecteaza o Camerista/Ajutor in bucatarie pentru a lucra in cadrul unui hotel din regiunea Trento, in nordul Italiei. Plecarea este rapida!

Responsabilitati:
- sa curete camerele si holurile hotelului;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa calce;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- sa ofere ajutor in bucatarie atunci cand este nevoie, precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Beneficii:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 800 EURO/luna;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida.

Cerințe job:
- limba italiana constituie avantaj;
- persoana trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit, comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/limba engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.